Tağcu Hukuk Bürosu sayfasına hoşgeldiniz

Tağcu Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası alanlarda şahıs ve şirketlere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz, ayrıca Almanya, Avusturya ve İsviçre başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde müşterek çalıştığı hukuk büroları vasıtası ile bu ülkelerdeki hukuki uyuşmazlıkların çözümü alanında da destek sağlamaktadır.


Türkiye'de Miras Hukuku.

Vasiyetname düzenlenmesi ve vasiyetnamenin açılması ve tenfizine ilişkin işlemlerin yürütülmesi Miras sözleşmelerinin hazırlanması ve incelenmesi Terekenin tespiti, paraya çevrilmesi ve paylaştırılması ile ilgili işlemlerin yürütülmesi Bu çerçevede söz konusu olabilecek her türlü ihtilafın çözümü ve gerektiğinde dava suretiyle takibi Özellikle kız çocuklarının mirasdan mahrum bırakılmalalında saklı pay

Miras resmi

Türkiye'de Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku.

Taşınmaz ve İnşaat Hukukuna ilişkin danışmanlık hizmeti verilmesi Kira sözleşmelerinin hazırlanması ve incelenmesi Gayrimenkul alım, satım ve ipotek başta olmak üzere ayni hak tesisine ilişkin noter ve tapu işlemlerinin yerine getirilmesi ve takip edilmesi İnşaat ve yüklenici sözleşmelerinin hazırlanması ve incelenmesi Bu çerçevede söz konusu olabilecek her türlü ihtilafın çözümü ve gerektiğinde dava suretiyle takibi

Gayrimenkul ve İnşaat resmi

Türkiye'de Ticaret ve Şirketler Hukuku.

Şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi Ticari sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesi Şirket, şube ve irtibat bürosu kuruluş işlemlerinin yerine getirilmesi Şirket birleşme, devralma, nevi değişikliği ve hisse devir işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bu çerçevede due diligence incelemesi yapılması Pay sahipleri arasındaki sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesi Joint venture, konsorsiyum ve diğer adi ortaklık temeline dayalı sözleşme ilişkilerinin kurulması Bu çerçevede söz konusu olabilecek her türlü ihtilafın çözümü ve gerektiğinde dava suretiyle takibi

Ticaret ve Şirketler resmi

Türkiye'de Alacak Tahsili.

Alacağın yapılandırılmasına ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesi Sulhen tahsil edilmesi mümkün olmayan alacaklar hakkında icra takibi başlatılması ve/veya dava açılması

Alacak Tahsili resmi

İletişim

Almanya irtibat

Postfach 101212
40003 Düsseldorf
Almanya
info@tagcu-legal.com
+49 (0)173 - 51 30 940

Türkiye Ofisi

Tağcu Hukuk Ofisi
İncirli Cad. Güneş Apt. No. 65/19
BAKIRKÖY/İSTANBUL
info@tagcu-legal.com
+90 (0)537 - 332 24 91

Lütfen önceden randevu alınız


İletişim:


Avukat Murat Tağcu
İncirli Cad. Güneş Apt. No.65/19
Bakırköy - İstanbul


+90 (0)537 - 332 24 91
info@tagcu-legal.com


Sayın Ziyaretçiler:


bu internet sitesindeki tüm bilgi ve materyaller Tağcu Hukuk Ofisi tarafından bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup sitedeki hiç bir bilgi, yasal danışmanlik mahiyetinde değildir. Bu site ve içerdiği bilgiler kesinlikle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak amacı ile tasarlanmamış olup verilen bilgiler yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir.
Bu nedenlerle, ziyaretçiler, yetkili kişilerden yasal danışmanlik almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Tağcu Hukuk Ofisi ile ilgili olarak siteye yaptığınız ziyarette, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin indirilmesi/yüklenmesi ve/veya bize e-mail ile soru yöneltilebilmesi aşağıdaki kurallara bağlıdır.


Ziyaret ve Kullanma Şartları:


1 - Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği'nin reklamla ilgili Meslek Kurallari ve ilgili mevzuatına baglı kalınarak ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, iş veya buna benzer başka bir kazanim talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanma Şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

2 - Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Tağcu Hukuk Ofisii'ne aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, Firma logosu, Firma'nın mülkiyetindedir ve Tağcu Hukuk Ofisi'nın ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

3 - Büromuz açıkça yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılmasi ve/veya bu siteye link yaratılmasi kesinlikle yasaktır.

4 - Faks ve/veya e-mail ile büromuza gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat & müvekkil ilişkisi oluşturmayacaği gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat & müvekkil ilişkisi oluşturmaz. Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağitim amaçli değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Tağcu Hukuk Ofisi, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.